Strona głównaPoradniki ZakupoweDlaczego warto stosować reklamówki HDPE?

Dlaczego warto stosować reklamówki HDPE?

Przez Redakcja

-

Reklamówka jednorazowa wykonana z folii HDPE charakteryzuje się niezwykłymi i bardzo cennymi właściwościami. Właśnie dzięki nim zrywki są wykorzystywane na co dzień w wielu punktach sprzedaż, w gastronomii, ale i w domach prywatnych.

Reklamówki jednorazowe HDPE

Reklamówka jednorazowa to inaczej po prostu reklamówka zrywka, czyli torebka wykonana z tworzywa sztucznego, która jest jednorazowego użytku. Jest to bardzo przydatny typ opakowań i wykorzystuje się go do pakowania najróżniejszych przedmiotów, nawet żywności. Warto jednak zauważyć, że folia HDPE nie zabezpiecza swojej zawartości dobrze przed uszkodzeniami mechanicznymi, dlatego warto uważać bardziej na delikatne rzeczy, które się do niej wkłada. Pomimo tej drobnej wady zrywka nadal jest niezwykle cenna i przydatna w najróżniejszych branżach, jednak jedynie w takich, w których ma się do czynienia z mniejszymi przedmiotami, a nie na przykład z wielkogabarytowymi. Zazwyczaj reklamówki jednorazowe HDPE stosuje się do pakowania artykułów spożywczych, takich jak owoce, warzywa, mięso, ryby, słodkie wypieki, pieczywo itp. Po zrywki warto sięgać dlatego, że są one bardzo wytrzymałe i skutecznie chronią zakupione towary podczas przenoszenia. Ale to nie jedyne ich zastosowanie. Reklamówka z takiej folii zabezpiecza również produkty w lodówce, szafce czy szufladach. Kiedy wybiera się najzwyklejsze pudełka lub tradycyjny papier do pakowania należy mieć na uwadze, że zabezpieczone zakupy w ten sposób mogą zostać łatwo uszkodzone lub mogą wypaść na zewnątrz. Nie ma takiej możliwości, kiedy na co dzień stosuje się reklamówki jednorazowe HDPE. Zarówno niewielka reklamówka zrywka, jak i znacznie większa jednorazowe reklamówka umożliwiają dźwigać nawet ciężkie zakupy. Z tego też powodu artykuły wykonane z folii HDPE cieszą się tak dużą popularnością i są stosowane na co dzień w wielu branżach, ale i w domach prywatnych.

Reklamówki z folii HDPE – właściwości

Reklamówka jednorazowa z folii HDPE to bardzo uniwersalny produkt. Folia ta ma dużą gęstość, dzięki czemu jest wyjątkowo trwała – nie tak łatwo ją podrzeć. Ponadto jest odporna na takie czynniki jak wilgoć, niektóre związki chemiczne czy przetarcia. Każdego dnia można się spotkać z tego typu zrywkami czy reklamówkami w sklepach spożywczych, ale także i w innych punktach handlowych czy nawet gastronomicznych. Takie opakowanie są dziś stosowane dosłownie wszędzie ze względu na cenne zalety, które posiada. Reklamówka zrywka jest wygodna i łatwa w użyciu, ponadto zakup zrywek na rolce sprawia, że ma się do nich niezwykle szybki dostęp. Ponadto takie produkty można zakupić w bardzo atrakcyjnych cenach, jeśli zamówi się je w hurtowni opakowań, takiej jak https://sklep.ekspertpoludnie.pl/reklamowki-jednorazowe-hdpe.

Zastosowanie torebek foliowych i reklamówek

Opakowanie z folii HDPE sprawdzają się świetnie do transportowania, ale i przechowywania najróżniejszych przedmiotów, takich jak artykuły spożywcze, ale nie tylko. Zrywki pozwalają na łatwe i szybkie pakowanie. Dużą zaletą torebek foliowych jest to, że nie potrzebują żadnych dodatkowych zamknięć, aby zabezpieczyć włożone do środka przedmioty, wystarczy zawiązać opakowanie i w takiej formie przynieść zakupy do domu. Tego rodzaju artykuł sprawdzi się znakomicie w każdym sklepie – spożywczym, papierniczym, plastycznym, z częściami do komputerów itd.

Oceń artykuł: Dlaczego warto stosować reklamówki HDPE?
Ilość ocen: 0 Średnia ocen: 0 na 5
Podobne Wpisy